کسب درآمد با زرین پلاس

کسب درآمد با زرین پلاس

زرین‌پلاس، سرویس ارائه‌دهنده‌ی خدمات خرید و فروش با دریافت پاداش نقدی، محصول مشترک اطلس پرتو آسیا و همراه‌پرداز زرین (زرین‌پال) است که اولین‌بار در سال ۱۳۹۷، با چشم‌انداز سرویس‌رسانی در حوزه‌ی تبلیغات تشویقی (Incentive ads) ایده‌پردازی و اجرا شد.

در ابتدا تمرکز زرین‌پلاس در ارائه‌ی سرویس به اپلکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بود که کاربران می‌توانستند به‌ازای خرید از این فروشگاه‌ها درصدی از مبلغ پرداختی خود را به عنوان پاداش نقدی دریافت کنند، و تنها در خدمات آنلاین مانند شارژ سیم‌کارت، خرید کوپن فروشگاه‌ها، پرداخت قبض و از این دست خدمات استفاده نمایند.

پس از توسعه‌ و گسترش همکاری‌ها با برترین شرکت‌های حوزه‌ی پرداخت الکترونیک، مانند «به‌پرداخت ملت» و «تجارت الکترونیک پارسیان»، قابلیت دیگری به زرین‌پلاس اضافه شد که به واسطه‌ی آن، امکان دریافت پاداش نقدی به‌ازای خرید از کسب و کارهای آفلاین را فراهم می‌کرد.

فضای دوجانبه‌ی سودآور

زرین‌پلاس یک فضای دوجانبه‌ی سودآور، هم برای کسب و کارها، هم برای مشتریان‌ آن‌هاست؛ خریداران می‌توانند با نصب اپلیکیشن زرین‌پلاس و خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با زرین‌پلاس، از کلیه‌ی خدمات  CashBack  (سرویس بازگشت وجه از هر خرید) بهره‌مند شوند و تا ۴۰ درصد از مبلغی که به‌ازای خرید کالا یا دریافت سرویس موردنظر خود پرداخت کرده‌ است را دریافت کنند.

با نمایش موقعیت جغرافیایی مراکز خدمت‌رسانی یا فروشگاه‌های عضو زرین‌پلاس در مکان‌‌نمای هوشمند اپلیکیشن، صاحبان کسب و کارها می‌توانند کسب و کار خود را به بهترین شکل به سایرین معرفی کنند، و از فرصتی استثنایی برای تبلیغات هدفمند منطقه‌ای و ایجاد مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبای خود بهره‌مند شوند. در حال حاضر استفاده از خدمات زرین‌پلاس تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است و به‌زودی در سراسر کشور، در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.

برای دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن زرین پلاس از لینک زیر استفاده کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.emtiyaz

برای دریافت جایزه با وارد کردن این کد (6961276) شما ۳۰ هزار تومان جایزه دریافت خواهید نمود.

زرین پلاس چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

افزایش فروش

در سیستم یکپارچه ی اپلیکیشن زرین پلاس به واسطه ی ویژگی بازگردانده شدن درصدی از مبلغ خرید به حساب مشتری، ھمچنین امکان پس انداز برای تکرار خرید، در فرد انگیزه سازی می شود و با تکرار خرید فروش شما افزون می گردد.

کسب درآمد با زرین پلاس

افزایش سهم بازار

در مکان نمای ھوشمند اپلیکیشن زرین پلاس با نمایش موقعیت مکانی کسب و کارھا به کاربران باعث ایجاد مزیت رقابتیِ آن کسب و کار نسبت به سایر مشاغل آن محدوده می گردد که مھم‌ترین ویژگی آن افزایش سھم بازار در درازمدت است. علاوه بر این ، در اپلیکیشن زرین پلاس، امکان تبلیغات ھدفمند منطقه ای کسب و کارھا نیز میسر است.

همچنین صاحبین فروشگاه آنلاین می توانند کسب و کار خود را برای ارایه کالا و خدمات برای کاربران زرین پلاس از دیگران متمایز نمایند.

افزایش مشتریان وفادار

به کمک تکنیک هوشمند ارتباط با مشتری الکترونیک در پنل کاربری زرین پلاس، می‌توانید لیستی از مشتریان خود تهیه کنید و در جشنواره‌های تخفیف فروشگاه‌تان، پیامی با مضمون اطلاع‌رسانی از فروش ویژه برای آن‌ها ارسال کنید. در این روش به صورت غیرمستقیم برای کاربران انگیزه‌سازی می‌شود و فرد برای تکرار خرید به فروشگاه پذیرنده هدایت می‌شود.

قوانین و مقررات

با نصب اپلیکیشن زرین پلاس کاربران امکان استفاده از خدمات این اپ نظیر دریافت پاداش نقدی از خریدها، امکان کسب درآمد از معرفی دوستان، استفاده از خدمات پرداخت و کیف پول اعتباری را دریافت می کنید.

صاحبین کسب و کارها با ثبت موقعیت کسب و کار به همراه اطلاعات تماس و درصد تخفیف برای کاربران امکان افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر را ایجاد می کنند.

صاحبین کسب و کار پس از عقد قرارداد موظف به رعایت مفاد قرارداد به مانند در اختیار و دسترس قراردادن کارتخوان ها برای خریداران زرین پلاس می باشند.

کاربران اپ زرین پلاس با اضافه کردن نام و نام خانوادگی، اطلاعات شماره کارت هایی که برای خرید استفاده می کنند و شماره کارت و شبا جهت دریافت پاداش نقدی خرید می توانند از کسب و کارهای معرفی شده در اپ خریدی ارزانتر و به صرفه تر داشته باشند.

اضافه کردن اطلاعات بانکی و تکمیل پروفایل شرط لازم برای امکان درخواست واریز می باشد.

تا ۴۰ درصد از مبلغ تراکنش بر أساس اعلام قبلی هر کسب و کار روی اپ قابل بازگشت به خریداران می باشد.

واریز وجه نقدی ساعت ۹ صبح روز بعد از ثبت درخواست واریز صورت می گیرد.

ثبت شماره تلفن همراه به جهت برقراری ارتباط زرین پلاس با کاربران و صاحبین کسب و کار و اطلاع رسانی می باشد.

ثبت اطلاعات بانکی مانند شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا صرفا جهت أمور تسویه حساب های مالی بوده و امنیت اطلاعات کاربران به عهده زرین پلاس خواهد بود.

بدیهی است مسئولیت حفاظت و صیانت از اطلاعات حساب کاربری کاربران و صاحبین کسب وکار به عهده زرین پلاس بوده و تنها در صورت درخواست رسمی از مراجع قضایی در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.

سوالات متداول:

چطور ثبت نام کنم؟‌

برای عضویت تنها کافیست پس از نصب اپ با درج شماره تلفن و وارد کردن کد ارسالی با تکمیل اطلاعات پروفایل وارد حساب کاربری خود شوید.

چطور کارت اضافه کنم؟‌

ازپایین صفحه اپ می تونین با زدن گزینه کارت ها و علامت + کارت جدید را اضافه و تا ۱۰ کارت را در مجموع داخل حساب کاربری خود برای استفاده ثبت کنید.

چطور درخواست برداشت ثبت کنم؟

از گزینه های پایین صفحه اپ بعداز درج شماره شبا (برای بار اول) می توانید درخواست واریز به حساب بانکی خود را درج کنید.

چرا کد ملی رو قبول نمیکنه؟

کد ملی با شماره موبایل ثبت شده تطابق ندارد، شماره ملی متناظر با شماره موبایل حساب کاربری خود را وارد کنید.

چطور می تونم فروشگاه ام رو معرفی کنم؟

از مسیر منو اپلیکیشن می تونین از بخش اضافه کردن فروشگاه، کسب و کار خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

چطور می تونم درامد کسب کنم؟

با معرفی امتیاز به دوستان خود با اولین خرید دوستانتان می توانید کسب درآمد کنید.

چطور میتونم به دوستانم معرفی کنم؟

از داخل منو اپلیکیشن، بخش معرفی دوستان می تونین با دعوت دوستان خود بعد از عضویت و اولین استفاده دوستانتان از امتیاز هدیه دریافت نمایید.

چرا کش بک من برنگشت؟

احتمال دارد با کارتی خرید کرده باشید که در اپ امتیاز تعریف نکرده باشید و یا در پایانه های طرف قرارداد (به پرداخت ملت – زرین پال) کارت خود را نکشیده باشید.

شماره شبا رو از کجا تهیه کنم؟

شماره شبا روی کارت های جدید بانکی درج گردیده است و در غیر این صورت از بخش استعلام شماره شبا در پنل اینترنت بانک خود می توانید شماره شبا را استخراج نمایید. همچنین می توانید با ورود به صفحه‌ی دریافت شماره شبا از طریق وب‌سایت رسمی زرین پال، نسبت به اخذ شماره شبای بانک مورد نظرتان اقدام نمایید.

درخواست برداشت محدودیت دارد؟

برای برداشت تنها کافیست که 50000 تومان موجودی در حساب کاربری خود داشته باشید و بدون محدودیت سقف برداشت درخواست خود را ثبت و تا ۹ صبح روز بعد به حساب بانکی شما واریز می گردد.

چطور فروشنده مورد نظرم را پیدا کنم؟

از روی نقشه می توانید در اطراف خورد کسب و کارهای طرف قرارداد امتیاز را با دسته بندی بیابید و یا از فروشگاه های آنلاین دسته بندی شده خرید نمایید.

بازدید کننده گرامی برای دریافت امتیاز نصب اپ زرین پلاس از کد زیر برای قسمت معرف استفاده نمایید تا امتیاز نصب اپ هم به شما تعلق بگیرد.

کد معرف برای شما: 6961276

دیدگاهتان را بنویسید